رویداد مقدماتی روشا

همراه با 20% تخفیف + تخفیف نمایندگی مورد نظر

رویدادی مهیج و پویا برای ساختن رویاهایمان!

رویداد مقدماتی روشا یک رویداد هیجان انگیز، علمی و آموزشی برای انگیزه مند کردن افراد جهت ورود و حضور در دوره های پیش شتابدهی و شتابدهی است، ضمن اینکه ارزیابی اولیه مبتنی بر مشاهده از نواندیش نیز صورت می گیرد. در این رویداد تکنیک(Design thinking) با نواندیشان کار می شود که روشی خلاق برای حل مشکلات، با رویکردی انسان محور می‌باشد.

رویداد مقدماتی روشا فضای ایده پردازی، اشتراك‌گذاري اين ایده ها، فکرها، تجربيات ناب زندگي‌ساز، موضوعات مورد علاقه و شوق‌برانگيز و نقطه نظرات منحصربه‌فرد است.

در این رویداد تلاش کرده ایم ابزارها و فرصت های تجربی فراوانی را جهت بررسی کسب و کار برای نواندیشان ارائه کرده و آن را تبدیل به یک تجربه خوب کنیم. همانند هر تجربه جدیدی، اگر ابزارهای درست، جسارت و فرصت هایی به نواندیشان داده شود، به خوبی می توانند آن را به انجام رسانند.

در  این رویداد، با فراهم سازی موقعیتی چالشی، تعاملی و سرگرم کننده درصدد هستیم تا نواندیشان مهارت خود را در حل  مسئله بهبود دهند، بتوانند برای مسائل دشوار و چند وجهی زندگی خود، راه حل‌های مؤثر بیابند. رویداد مذکور روشی علمی و عملی با نیت کسب نتایج بهتر در آینده است. دنیای امروز ما نیازمند افراد خلاقی است تا مسائل پیچیده ی امروز را با نگاهی پویا حل کنند. رویداد مذکور فرصت لازم را برای آماده سازی نواندیشان در یک فضای رقابتی فراهم می آورد و بدون شک یکی از مهیج ترین مراحلی است که با بهره گیری از اصولی منحصر بفرد می تواند نواندیشان را برای ادامه مسیر انگیزه مند کند.

شروع دوره 15 تیرماه 


سرفصل ها

  • تفکر طراحی

سنین نواندیشان 6 تا 18 سال- حضور یکی از والدین الزامی است.
زمان 3 ساعت