نوروشا

برای نو اندیش

نوروشا

نوروشا
نوروشا

درباره سرویس نوروشا


تو دنیایی زندگی می کنیم که هر روز مملو از استرسه و تمرکز کاهش یافته اما ما یاد گرفتیم که استرس رو باید کنترل کرد. تمرکز رو تمرین نمود و تازه با حفظ تمرکز و کاهش اضطراب، بهترین کارها رو انجام داد. آیا آزمونی وجود داره که استرس رو بسنجه؟ آیا دستگاهی هست که ما بذاریم رو سرمون و میزان تمرکز رو بسنجه؟ بگه چقدر استرس داریم؟ بگه چقدر اضطراب داریم؟ تازه بهمون دستورالعمل هم بده و کمکمون کنه تا با همکاری مشاورا، هر روز بهتر و توانمندتر بشیم؟

نوروشا، یه سرویس منحصر به فرده! شما با گرفتن وقت ملاقات، با کارشناسان خبره ما و انجام تست استرس، تمرکز، خلاقیت و اضطراب، میزان این عوامل رو اندازه می گیرید. تازه بعدش با مشاورامون صحبت می کنید و برا بهبود و توانمندی خودتون کلی برنامه می گیرید.

والدین عزیز

دیگه از فردا زیاد نگران استرس و کمبود تمرکز بچه ها نباشین. ما کمک می کنیم تا با یه برنامه ریزی خوب، استرسشون رو کم کنن. دستور غذایی بهشون می دیم. تمرین های بسیار خلاقانه و شادی بخش بهشون می دیم و آماده شون می کنیم تا بهترین کارها رو با بهترین کیفیت انجام بدن.

با کمک نوروشا بچه ها رو افراد توانمندی بدونید که تو آینده به لطف خدا گلیمشون رو راحت از آب بیرون خواهند کشید.

ما تو روشا دست در دست هم و با توکل بخدا و مهربونی های او می ریم تا کشورمون رو بسازیم و آدم های توانمند کشور و دنیا بشیم.

برای شرکت در آزمون نوروشا فقط کافیه همین الان عضو سایت روشا بشی و از طریق پنل کاربریت در نوروشا ثبت نام کنی.


# عنوان تاریخ برگزاری قیمت (ریال) رده سنی راهنما / توضیحات
1 تست سنجش و اندازی گیری استرس از دی ماه 1398 580,000 ریال 6 تا 18 سال
2 تست سنجش خلاقیت کودکان از دی ماه 1398 580,000 ریال 6 تا 18 سال
3 تست سنجش و اندازی گیری تمرکز کودکان از دی ماه 1398 580,000 ریال 6 تا 18 سال
4 تست سنجش قدرت یادگیری از دی ماه 1398 580,000 ریال 6 تا 18 سال