روشاتک

برای نو اندیش

روشاتک

روشاتک
روشاتک

درباره سرویس روشاتک


تو دنیایی زندگی می کنیم که همه باید بتونیم راحت تیم تشکیل بدیم و با هم تیمی ها گفتگو کنیم. بدون بحث و قهر کردن، نظراتمون رو به هم تیمی هامون بگیم، عقایدمون رو مطرح کنیم، مطلب ارایه کنیم، کار گروهی انجام بدیم و تو گروه بلد باشیم از حق و حقوقمون دفاع کنیم.  

من و تو باید بلد باشیم که موفقیت و پیروزی تو کار گروهیه و افراد هر گروه هم باید بتونن نقش های خودشون رو زیر نظر سرگروه انجام بدن. تازه باید بلد باشیم سرگروه انتخاب کنیم و کمکش کنیم تا خوب سرگروهی کنه. اگه بلد باشیم یه مساله رو به صورت گروهی حل کنیم، براش راهکار بدیم، طرح بنویسیم و از طرحمون دفاع کنیم، کم کم می شه یقین داشته باشیم تو آینده موفق خواهیم بود. کارآفرینی همینجوری شکل می گیره و من و تو از همین الان باید یادبگیریم کارآفرین بشیم.

روشاتک یه دورهمی جذاب از هم سن و سالای بچه هاست. تو این دورهمی، بچه ها کار گروهی برای حل یه مساله رو یاد می گیرن. اونا مشکلات رو شناسایی می کنن، براش راهکار می نویسن و راهکارشون رو تبدیل به یه طرح قشنگ می کنن. اونوقت طرحشون رو جلوی بقیه ارایه می کنن.

اونا یاد می گیرن از کار تیمی چطور موفقیت بسازن. تو روشاتک بچه ها علاوه بر اینکه خودشون خلاق و ایده پرداز میشن، با کار تیمی و گروهی به رشد خلاقیت هم گروهی هاشون هم کمک میکنن.

والدین عزیز

با روشاتک، دیگه نگران خجالتی بودن بچه هاتون نباشید. نگران بلد نبودن نوشتن طرحاشون نباشید. نگران گوشه گیر بودنشون نباشید. اون ها رو مدیرهای حرفه ای بدونید که تو آینده به لطف خدا گلیمشون رو راحت از آب بیرون خواهند کشید.

تو روشاتک بچه ها مطابق سنشون میرن تو یه تیم، برای تیمشون اسم میذارن و شروع می کنن برای حل یه مشکل برنامه دادن و طرح نوشتن. بعد هم طرحشون رو برای سازمان ها و دستگاه های مشکل دار معرفی می کنن. تازه ممکنه سازمان طرحشون رو بخره و پول هم در بیارن و بشن مشاور کودک و نوجوان اون سازمان.

ما تو روشا دست در دست هم و با توکل به خدا و مهربونی های او می ریم تا کشورمون رو بسازیم و آدم های توانمند کشور و دنیا بشیم.

برای شرکت در روشاتک فقط کافیه همین الان عضو سایت روشا بشی و از طریق پنل کاربریت در روشاتک ثبت نام کنی.


# عنوان تاریخ برگزاری قیمت (ریال) رده سنی راهنما / توضیحات
1 استارتاپ ویکند دانش آموزی با موضوع طراحی و ساخت اسباب بازی های خلاقانه و نوآورانه 1398/10/6 750,000 ریال 12 تا 18 سال
2 استارتاپ ویکند دانش آموزی با موضوع ارائه راه حل برای رفع معضل ترافیک سنگین 1398/10/13 750,000 ریال 12 تا 18 سال