روشاتاک

برای نو اندیش

روشاتاک

روشاتاک
روشاتاک
روشاتاک

درباره سرویس روشاتاک


ما تو دنیایی زندگی میکنیم که باید بتونیم راحت حرف بزنیم. عقایدمون، فکرهامون، نظراتمون رو بگیم. فکرهامون رو ارایه کنیم و اصلا هم خجالت نکشیم. به بیان دیگه باید بتونیم مثل یک سخنران حرفه ای سخنرانی کنیم، اون هم با تمرکز، دقت و قدرت! حتی باید بتونیم مثل یه گوینده حرفه ای، مطالب رو به زیبایی بخونیم. باید بتونیم تجربه های قشنگمون رو با دیگران در میون بذاریم و پله پله رشد کنیم. حالا چرا این همه میگیم باید؟

چون میخوایم دست به دست هم با کمک خدا و با تمام توانمون کشور عزیزمون رو بسازیم و به بهترین کشور روی کره زمین تبدیلش کنیم!

برای رسیدن به این هدف، روشا تاک رو راه انداختیم. روشا تاک یه دورهمی زیبا با هم سن و سالاهای خودتون هست. تو این دورهمی، در کنار هم یاد میگیریم که راحت صحبت کنیم، مثل سخنورهای متبحر، سخنرانی کنیم و مثه یه مجری بدون استرس و نگرانی مطالبمونو بخونیم و جلوی همه ارائه کنیم.

یاد میگیریم از نقد نترسیم، از حرفای بقیه ناراحت نشیم، چون بالاخره در هر نقدی میشه یک نکته ظریفی برای پیشرفت پیدا کرد و اینقدر با خودمون کارکنیم که  بتونیم پرتوان برخورد کنیم جوری که همه مبهوت حرفای ما شن!

 

والدین عزیز!

شما هم دیگه نگران خجالتی بودن بچه هاتون نباشید. در روشاتاک ما قائل بر این هستیم که تمام بچه ها یک سخنران حرفه ای هستن، فقط باید باورشون کنیم و یک سری مهارت ها بهشون آموزش بدیم که کار ماست! 

در روشاتاک بچه ها براساس سنشون تو سالن های کنفرانس میرن و بصورت حرفه ای با یک منتور حرفه ای سخنرانی کردن حرفه ای رو یاد می گیرن و تمرین می کنن.

روشا محل رویش و شکوفایی هست!  اول رویش و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانمون و بعد شکوفایی کشور نازنینمون! منتظر نمونید و فرصت رو از دست ندید! برای رسیدن به آینده ای روشن در روشاتاک منتظرتون هستیم!

برای شرکت در روشاتاک فقط کافیه همین الان عضو سایت روشا بشی و از طریق پنل کاربریت در روشاتاک ثبت نام کنی.


# عنوان تاریخ برگزاری قیمت (ریال) رده سنی راهنما / توضیحات
1 آموزش فن بیان و سخنوری1 1398/10/6 450,000 ریال 8 تا 18 سال دریافت فایل راهنما / توضیحات
2 آموزش سخنوری و مجری گری 1398/10/13 1,450,000 ریال 12تا 18 سال
3 آموزش فن بیان و سخنوری2 1398/10/20 450,000 ریال 8 تا 18