باشگاه روشا

برای نو اندیش و والدین

باشگاه روشا

باشگاه روشا
باشگاه روشا

درباره سرویس باشگاه روشا


سلام دوستان عزیز روشایی. از اینکه همراه خانواده بزرگ روشا هستید به خودمون می بالیم و افتخار می کنیم. ما دور هم جمع شدیم تا نسلی هوشمند که پر از استعداد، توانمندی و بزرگ منشی هست، داشته باشیم. نسلی که خودش روی پاهای خودش بایسته و با لطف خدای بسیار مهربون، کشوری درست کنیم که از لحاظ توانایی، انگیزه، صداقت، پیشرفت، دانایی و مهربونی سرآمد همه دنیا باشه.

باشگاه روشا خونه مجازی تمام روشایی هاست و  برای کنار هم موندن اعضای خانواده روشا شکل گرفته. هر کسی تو هر کجای کشور، از خدمات روشا استفاده کنه میشه عضو باشگاه روشا.

حالا چرا باید عضو باشگاه روشا بشیم؟

 چون شما برای ما خیلی ارزشمند هستید و  برای همین توی روشا تمام تلاش خودمونو کردیم تا بتونیم خدمات متنوعی به اعضای مهربون باشگاه روشا بدیم. تخفیف های بی شمار و باورنکردنی!

 از تخفیف سینما، پارک، اماکن تفریحی، علمی و ورزشی گرفته تا امکان استفاده از برخی برنامه های گروهی، دریافت اعتبار برای مشاوره با روانشناسان و کارشناسان، دریافت اعتبار برای انجام تست های سلامتی، دریافت اعتبار استفاده از خدمات روشا و کلی خدمات باورنکردنی دیگه!

خب! این همه گفتیم! برای استفاده از خدمات باشگاه روشا چکار باید کنید؟

خیلی ساده است! باید عضو باشگاه روشا بشید!

 اگر قبلا از خدمات روشا استفاده کردید و فرم رو تکمیل نمودید که همکاران ما با شما برای دریافت کارت تماس می گیرند.

اگر هم ثبت نام نکردید کافیه فرم عضویت سایت رو پر کنید و با استفاده از یکی از خدمات روشا، به جمع بی شمار افرادی ملحق بشید که میخوان با تلاش، دانایی و آگاهی، کشورشون رو بسازن. آدمایی که یقین دارن خلاقیت آموختنی هست و خدا برای  همه انسان ها یه استعدادی قرار داده، فقط باید اون استعداد پیدا و برای شکوفاییش تلاش بشه.

ما تو روشا، دست در دست هم و با توکل به خدا و مهربونی های او می ریم تا کشورمون رو بسازیم و توانمندترین آدم های دنیا بشیم.