رویداد شهر خوب( شهر هوشمند)

1397-12-23

رویداد شهر خوب( شهر هوشمند) با همکاری ستاد فرهنگ‌ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و دانشگاه کاشان و با هدف حل چالش‌های مدیریت شهری در محورهای آب، حمل‌ونقل و ترافیک، پسماند، انرژی و محیط‌ زیست، بهداشت و سلامت، گردشگری و صنایع و کسب‌ وکارهای بومی از 8 تا 10 اسفند ماه سال جاری در دانشگاه کاشان برگزار شد.

در بخش دانش آموزی این رویداد که با همکاری روشا برگزار گردید، ایده "سطل هوشمند" ( صبا طاهری منش، میشا خادم حسینی، فاطمه سخنگو) رتبه نخست ، جایزه نقدی و لوح تقدیر و 3 تندیس  دریافت کردند.

ایده "مامان کمک" ( الهه حسن پور، عاطفه سلمانی، مطهره صادقی راد) و ایده "فست هلپ"   (فرخنده قاسمی، زینب دارمندی، زینب محمدی، زینب محمدزاده و ملیکا گلباز) به ترتیب رتبه های دوم و سوم این رویداد علمی را کسب کردند.

در این رویداد همچنین ایده های "آرایشگاه سیار"، "ماشینتو بساز"، "قالپاق"،ROC "  و "ای جاب" رتبه های چهارم تا هشتم را کسب کردند و جایزه نقدی، لوح تقدیر و تندیس سرگروه را دریافت کردند.

شایان ذکر است این رویداد مهم علمی استفاده از ظرفیت استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناور و کسب‌ وکارهای نوپا در راستای حل معضلات شهری و کمک به اقتصاد دانش‌بنیان کشور را در دستور کار خود داشته است.

برای ثبت نظر میبایستی وارد شوید.