برگزاری استارتاپ ویکند دانش آموزی در حوزه طراحی و ساخت اسباب بازی

1397-05-15

مدیر روابط عمومی شتابدهنده روشا در خصوص برگزاری استارتاپ ویکند دانش آموزی خبر داد.  وی گفت: در این رویداد که با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزار می‌شود به دنبال این هستیم که از ایده های دانش آموزی برای طراحی اسباب بازی های خلاقانه و نوآورانه حمایت کنیم.

وی ادامه داد: این استارتاپ ویکند روز 19 مرداد ماه سال جاری برگزار می شود و تیم ها در دو ساعت اول آموزش دیده و مبانی طراحی برای ایشان تبیین می گرد و تا بعد از ظهر فرصت خواهد داشت تا طراحی های خود را اجرا نمایند. تیم ها می توانند در صورت علاقه، نسبت به ساخت نمونه اولیه از اسباب بازی خود اقدام خواهند کرد.

وی افزود: این تیم ها در پایان ایده های خود را در حضور داوران و سرمایه گذاران مطرح می کنند که بعد از داوری ایده ها محصولات و ایده های تیم های برگزیده توسط تولیدکنندگان اسباب بازی خریداری شده به علاوه تندیس و لوح تقدیر تقدیم می شود. در این رویداد به همه تیم ها لوح تقدیر اعطا خواهد شد و تیم ها عضو باشگاه شتابدهنده روشا خواهند گردید.

مدیر روابط عمومی شتابدهنده روشا گفت: هدف ما از برگزاری این استارتاپ ویکند، آشنایی دانش آموزان با نحوه ایده پروری و تیم سازی و همچنین ترویج روحیه خلق و طراحی در بین دانش آموزان می باشد.

امکان ثبت نام برای این رویداد در سایت شتابدهنده روشا به آدرس www.roshaac.ir  وجود دارد، و علاقه مندان می توانند از تاریخ 20 خرداد برای شرکت در این استارتاپ ویکند در قالب تیم های 3 تا 5 نفره ثبت نام کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن 02166054958 تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت نظر میبایستی وارد شوید.